Przetarg 7304377 - Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą...

   
Analizuj wykonawcę Zamówienie 7304377 (zakończone)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2020-01-28
przedmiot ogłoszenia
Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatorów dla potrzeb MLD SPZOZ w Siedlcach
Numer referencyjny: odcz
ynnikidzierżawa/299/2020
Wartość bez VAT: 4 136 059.64 PLN

Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą zintegrowanego systemu biochemiczno-immunochemicznego wraz z kompletnym wyposażeniemWykaz odczynników wraz z ilościami zawiera załącznik nr 9 do SIWZ – formularz cenowy, parametry graniczne analizatora określa załącznik nr 8 do SIWZ.
Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatora hematologicznego z możliwością oznaczania płynów z jam ciała wraz z kompletnym wyposażeniem.Wykaz odczynników wraz z ilościami zawiera załącznik nr 9 do SIWZ – formularz cenowy, parametry graniczne analizatora określa załącznik nr 8 do SIWZ.
Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą aparatu do posiewu krwi wraz z kompletnym wyposażeniem, UPS oraz zewnętrznego czytnika kodów kreskowychWykaz odczynników wraz z ilościami zawiera załącznik nr 9 do SIWZ – formularz cenowy, parametry graniczne analizatora określa załącznik nr 8 do SIWZ.
Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą analizatora koagulologicznego wraz z kompletnym wyposażeniem, stołu pod aparat, drukarki, stanowiska komputerowego oraz UPSWykaz odczynników wraz z ilościami zawiera załącznik nr 9 do SIWZ – formularz cenowy, parametry graniczne analizatora określa załącznik nr 8 do SIWZ.
Dostawa odczynników laboratoryjnych wraz z dzierżawą w pełni automatycznego aparatu do oceny parametrów fizyko-chemicznych moczu z kompletnym wyposażeniem, UPS wraz z paskami do moczuWykaz odczynników wraz z ilościami zawiera załącznik nr 9 do SIWZ – formularz cenowy, parametry graniczne analizatora określa załącznik nr 8 do SIWZ.
branża Medyczna
podbranża sprzęt medyczny, materiały medyczne
kody CPV 33696500, 38434000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia usługi, wykonanie ,dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

©Przetargimedyczne.com    O nas    Kontakt    Regulamin