Przetarg 6689462 - Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku Numer...

   
Analizuj wykonawcę Przetarg 6689462 (zakończony)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2019-04-05
przedmiot ogłoszenia
Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku Numer referencyjny: PN-25/19/JP
Pakiet nr 1 - zestawy do przezskórnej gastrost
omii, zestawy do długotrwałego żywienia dożołądkowego, zgłębniki wielokanałowePrzedmiotem zamówienia są zestawy do przezskórnej gastrostomii, zestawy do długotrwałego żywienia dożołądkowego, zgłębniki wielokanałowe, szczegółowo opisane w załączniku nr 1.1 do SIWZ.
Pakiet nr 2 - dreny do odsysania z pola operacyjnego, długość 400-500 cmPrzedmiotem zamówienia są dreny do odsysania z pola operacyjnego, długość 400-500 cm, szczegółowo opisane w załączniku nr 1.2 do SIWZ.
Pakiet nr 3 - dreny do odsysania z pola operacyjnego, długość 180-210 cmPrzedmiotem zamówienia są dreny do odsysania z pola operacyjnego, długość 180-210 cm cm, szczegółowo opisane w załączniku nr 1.3 do SIWZ.
Pakiet nr 4 - cewniki do drenażu klatki piersiowej i jamy brzusznejPrzedmiotem zamówienia są cewniki do drenażu klatki piersiowej i jamy brzusznej, szczegółowo opisane w załączniku nr 1.4 do SIWZ.
Pakiet nr 5 - siatki mikro, implanty do zamykania przestrzeniPrzedmiotem zamówienia są siatki mikro, implanty do zamykania przestrzeni, szczegółowo opisane w załączniku nr 1.5 do SIWZ.
Pakiet nr 6 - sondy gastrostomijnePrzedmiotem zamówienia są sondy gastrostomijne, szczegółowo opisane w załączniku nr 1.6 do SIWZ.
Pakiet nr 7 - zestawy do jejunostomiiPrzedmiotem zamówienia są zestawy do jejunostomii, szczegółowo opisane w załączniku nr 1.7 do SIWZ.
Pakiet nr 8 - zestawy do aferezy, zestawy do pobierania szpiku kostnegoPrzedmiotem zamówienia są zestawy do aferezy, zestawy do pobierania szpiku kostnego, szczegółowo opisane w załączniku nr 1.8 do SIWZ.
Pakiet nr 9 - akcesoria do respiratora MONSOONPrzedmiotem zamówienia są akcesoria do respiratora MONSOON, szczegółowo opisane w załączniku nr 1.9 do SIWZ.
Pakiet nr 10 - zestawy do żywienia pozajelitowegoPrzedmiotem zamówienia są zestawy do żywienia pozajelitowego, szczegółowo opisane w załączniku nr 1.10 do SIWZ.
Pakiet nr 11 - korki do dezynfekcji zaworów bezigłowychPrzedmiotem zamówienia są korki do dezynfekcji zaworów bezigłowych, szczegółowo opisane w załączniku nr 1.11 do SIWZ.
Pakiet nr 12 - klipsownice laparoskopowePrzedmiotem zamówienia są klipsownice laparoskopowe, szczegółowo opisane w załączniku nr 1.12 do SIWZ.
Pakiet nr 13 - ostrza dermatomu elektrycznegoPrzedmiotem zamówienia są ostrza dermatomu elektrycznego, szczegółowo opisane w załączniku nr 1.13 do SIWZ.
Pakiet nr 14 - cewniki urologiczne typ NelatonPrzedmiotem zamówienia są cewniki urologiczne typ Nelaton, szczegółowo opisane w załączniku nr 1.14 do SIWZ.
branża Medyczna
podbranża materiały medyczne
kody CPV 33140000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Mazowieckie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

©Przetargimedyczne.com    O nas    Kontakt    Regulamin