Zlecenie 7206379 - Opracowanie technologii naprawy łopatek kierujących turbin...

   
Zamówienie 7206379 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2019-12-04
przedmiot zlecenia
Opracowanie technologii naprawy łopatek kierujących turbin niskiego ciśnienia silników turbowentylatorowych technologiami przy
rostowymi

Opracowanie technologii wytwarzania warstw metalicznych z nadstopów niklu Rene’77 technologiami przyrostowymi na komponentach turbiny niskiego ciśnienia silnika turbowentylatorowego Cel zamówienia Przedmiotem zapytania ofertowego jest przeprowadzenie procedury wyboru podwykonawcy w związku z planowaną realizacją Projektu w ramach Poddziałania 1.1.1 Badania przemysłowe i prace rozwojowe realizowane przez przedsiębiorstwa Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.
Postępowanie prowadzone jest zgodnie z zasadą konkurencyjności, które nie przekracza 209 tysięcy euro netto. Przedmiot zamówienia Przedmiotem zapytania ofertowego jest przeprowadzenie badań przemysłowych w zakresie:
a) opracowania technologii wytwarzania warstw metalicznych z nadstopów niklu Rene’77 technologiami przyrostowymi na komponentach turbiny niskiego ciśnienia silnika turbowentylatorowego.
b) przeprowadzenie procesów technologicznych na komponentach z nadstopu niklu Rene’77 turbiny niskiego ciśnienia silnika turbowentylatorowego.
branża Laboratoria
podbranża usługi laboratoryjne
kody CPV 73000000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji cała Polska
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Śląskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

©Przetargimedyczne.com    O nas    Kontakt    Regulamin