Przetarg 6803559 - Prod. lecz.: substancje psychotropowe i opioidowe w P. I,...

   
Analizuj wykonawcę Przetarg 6803559 (zakończony)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2019-05-31
przedmiot ogłoszenia
Prod. lecz.: substancje psychotropowe i opioidowe w P. I, witaminy i minerały w P. II, leki różne w P. III–IV i XVIII oraz in
suliny ludzkie i analogowe do różnych penów w P. V dla ap. szpit. w ZOZ D-cy
Numer referencyjny: ZP-PN-36/2019

PRODUKTY LECZNICZE: SUBSTANCJE PSYCHOTROPOWE I OPIOIDOWE W PAKIECIE I DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICYPAKIET I – SUBSTANCJE PSYCHOTROPOWE I OPIOIDOWE - poz. 1 - 63 (według Części IX A SIWZ)
PRODUKTY LECZNICZE: WITAMINY I MINERAŁY W PAKIECIE II DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICYPAKIET II – WITAMINY I MINERAŁY - poz. 1 - 58 (według Części IX A SIWZ)
PRODUKTY LECZNICZE: LEKI RÓŻNE W PAKIECIE III DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICYPAKIET III – LEKI RÓŻNE - poz. 1 - 36 (według Części IX A SIWZ)
PRODUKTY LECZNICZE: LEKI RÓŻNE W PAKIECIE IV DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICYPAKIET IV – LEKI RÓŻNE - poz. 1 - 112 (według Części IX A SIWZ)
PRODUKTY LECZNICZE: INSULINY LUDZKIE I ANALOGOWE DO RÓŻNYCH PENÓW W PAKIECIE V DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICYPAKIET V – INSULINY LUDZKIE I ANALOGOWE DO RÓŻNYCHPENÓW - poz. 1 - 24 (według Części IX A SIWZ)
PRODUKTY LECZNICZE: LEKI RÓŻNE W PAKIECIE XVIII DLA APTEKI SZPITALNEJ W ZESPOLE OPIEKI ZDROWOTNEJ W DĘBICYPAKIET XVIII – LEKI RÓŻNE - poz. 1 - 53 (według Części IX A SIWZ)
branża Medyczna
podbranża leki
kody CPV 33600000
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Podkarpackie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Podkarpackie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

©Przetargimedyczne.com    O nas    Kontakt    Regulamin