Zlecenie 7302930 - ZEFS/ZK/21/2020 - Wykonanie przez nauczycieli akademickich...

   
Analizuj Zamówienie 7302930 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2020-01-27
przedmiot zlecenia
ZEFS/ZK/21/2020 - Wykonanie przez nauczycieli akademickich recenzji zadań do części pisemnej i praktycznej egzaminu zawodowego
w zawodach: Technik elektryk, kwalifikacje ELE.02., ELE.05.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przez nauczycieli akademickich recenzji zadań do części pisemnej i praktycznej egzaminu zawodowego (EZ):
Część 1 Zrecenzowanie 30 testów (każdy składający się z 40 zadań) do części pisemnej i 30 zadań do części praktycznej egzaminu zawodowego w zawodzie Technik elektryk, kwalifikacja ELE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych;
Część 2 Zrecenzowanie 30 testów (każdy składający się z 40 zadań) do części pisemnej i 30 zadań do części praktycznej egzaminu zawodowego w zawodzie Technik elektryk, kwalifikacja ELE.05. Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych. Cel zamówienia Wykonanie przez nauczycieli akademickich recenzji zadań do części pisemnej i praktycznej egzaminu zawodowego w zawodach: Technik elektryk. Przedmiot zamówienia 1. Wykonanie przez nauczycieli akademickich recenzji zadań do części pisemnej i praktycznej egzaminu zawodowego w zawodach: Technik elektryk, kwalifikacje ELE.02., ELE.05.
2. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach projektu Rozwój banków zadań do egzaminu zawodowego - etap II, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) na lata 2014-2020.
3. Przedmiot zamówienia podzielony jest na części:
Część 1 Zrecenzowanie 30 testów (każdy składający się z 40 zadań) do części pisemnej i 30 zadań do części praktycznej egzaminu zawodowego w zawodzie Technik elektryk, kwalifikacja ELE.02. Montaż, uruchamianie i konserwacja instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych;
Część 2 Zrecenzowanie 30 testów (każdy składający się z 40 zadań) do części pisemnej i 30 zadań do części praktycznej egzaminu zawodowego w zawodzie Technik elektryk, kwalifikacja ELE.05. Eksploatacja maszyn, urządzeń i instalacji elektrycznych.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) w zakresie dotyczącej wykonania recenzji - załącznik nr 1 do zapytania ofertowego.
5 Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do dowolnej liczby części (do każdej z części obowiązują oddzielne formularze – załączniki nr 2 i 3), przy czym Wykonawcy może zostać udzielone zamówienie maksymalnie na jedną część.
branża Edukacja, szkolenia
podbranża edukacja, szkolenia zawodowe
kody CPV 80210000, 80211000, 80212000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji cała Polska
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Mazowieckie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

©Przetargimedyczne.com    O nas    Kontakt    Regulamin