Zlecenie 7626052 - Organizacja warsztatów wyjazdowych w programie Rejs ku...

   
Zamówienie 7626052 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2020-08-04
przedmiot zlecenia
Organizacja warsztatów wyjazdowych w programie Rejs ku dorosłości, w ramach projektu: Samodzielni - kompleksowy system wsparcia dz
iecka i rodziny w Szczecinie - projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa: RPZP.07.00.00 Włączenie społeczne, Numer i nazwa Działania: RPZP.07.06.00 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym.
Przedmiot zamówienia: Kompleksowa organizacja warsztatów wyjazdowych w programie Rejs ku dorosłości dla 14 uczestników oraz 2 opiekunów objętych programem obejmująca:
1) usługę przewozu uczestników i opiekunów,
2) usługę noclegową oraz wyżywienie uczestników i opiekunów,
3) zapewnienie sali szkoleniowej,
4) zapewnienie atrakcji i wyjść kulturalnych.
Usługą objętych zostanie: 14 uczestników oraz opiekunów (razem 16 osób), w tym:
a) 10 mężczyzn,
b) 6 kobiet.
2) Uczestnikami są osoby objęte projektem pn. Samodzielni - kompleksowy system wsparcia dziecka i rodziny w Szczecinie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020, Oś Priorytetowa: RPZP.07.00.00 Włączenie społeczne, Numer i nazwa Działania: RPZP.07.06.00 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym.
3) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmniejszenia liczby uczestników warsztatu przy czym zmniejszenie nie będzie większe niż 30% i z tego tytułu nie będą przysługiwały Wykonawcy żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego. Zamawiający przekaże Wykonawcy ww. informację w formie mailowej nie później niż na 1 dzień przed planowanym rozpoczęciem usługi.
4) Planowany termin realizacji usługi:
a) od 26.08.2020 r.
b) do 28.08.2020 r.
5) Zamawiający wymaga ubezpieczenia uczestników warsztatów NNW oraz OC na czas trwania wyjazdu oraz przejazdu do i z miejsca realizacji warsztatów.
6) Zamawiający wymaga by miejscem świadczenia usługi był obiekt w mieście Poznań, zlokalizowany w odległości nie większej niż 1 km od Starego Miasta (zwany dalej również obiektem ). Obiekt nie może być w trakcie prac remontowych.
7) W dniu przyjazdu uczestnicy wraz z opiekunami muszą mieć możliwość zakwaterowania od godziny 13.00. Natomiast w dniu wyjazdu, od zakończenia doby hotelowej, należy zapewnić przechowanie bagażu uczestników oraz opiekunów oraz salę szkoleniową. Przy czym dostęp do sali szkoleniowej w dniu wyjazdu powinien być zagwarantowany co najmniej do godziny 14.00.
8) Ramowy harmonogram usługi:
DZIEŃ GODZINA WYDARZENIE
10- Zbiórka, wyjazd ze Szczecina
1300 Przyjazd, rozlokowanie w pokojach
Dzień 1 14- - 1500 Obiad
środa 1600 - 1800 Muzeum Brama Poznania - zwiedzanie z przewodnikiem
1900 - 2000 Kolacja
20oo - 2200 Spacer po mieście zakończony deserem w kawiarni
900 - 1000 Śniadanie
11-- 1400 Warsztaty (sala szkoleniowa)
Dzień 2 1400 - 1500 Obiad
czwartek 1500 - 1830 Warsztaty (sala szkoleniowa)
19stopn.o -2000 Kolacja na Starym Mieście, rynek w Poznaniu
20stopn.o - 2200 Spacer po mieście
800 - 900 Śniadanie
930 - 11- Muzeum - Rogalowe Muzeum Poznania z udziałem w warsztatach. 11-- 14 Warsztaty z podsumowaniem wyjazdu(sala szkoleniowa)
piąte 1400 - 1500 Obiad
15stopn.o - 1800 Powrót do Szczecina
Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmiany harmonogramu usługi w zakresie godziny wyjazdu oraz godzin posiłków.
3. Usługa przewozu uczestników i opiekunów:
1) Wykonawca zapewni przewóz uczestników warsztatów i opiekunów, w liczbie wskazanej w pkt 2 ppkt 1, busem na trasie: z miejsca zbiórki: Szczecin, ul. Wszystkich Świętych 66 do miejsca realizacji warsztatów w dniu, o którym mowa w pkt 2 ppkt 4 lit. a) oraz na trasie z miejsca realizacji warsztatów - do Szczecin, ul. Wszystkich Świętych 66 w dniu, o którym mowa w pkt 2 ppkt 4 lit. b).
2) Wykonawca zapewni, że zaangażowany do realizacji usługi przewozu przewoźnik:
a) będzie posiadał wymagane przepisami prawa zezwolenie na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego - osób oraz licencję dotyczącą autobusowego i autokarowego zarobkowego przewozu osób;
b) będzie posiadał ważną polisę ubezpieczenia OC i NW w zakresie ryzyka wynikającego z wykonywanej działalności;
c) zapewni transport znajdujący się w stanie technicznym gwarantującym prawidłowe wykonanie przewozów oraz zapewniający bezpieczeństwo pasażerom, a także posiadający ważny przegląd techniczny;
d) zrealizuje przewóz zgodnie z wymogami: o krajowych i międzynarodowych usługach przewozu, ustawy z dnia 16 kwietnia 2004r. o czasie pracy kierowców oraz ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym;
e) zapewnieni na własny koszt w ciągu 3 godzin przewóz innym transportem, o nie gorszym standardzie, w przypadku awarii pojazdu, którym będzie wykonywana usługa.
3) Usługę przewozu uczestników i opiekunów Wykonawca może zrealizować samodzielnie o ile posiada w tym zakresie stosowne uprawnienia i spełni warunki o których mowa w ppkt 2.
4. Usługa noclegowa oraz wyżywienie:
1) Zakwaterowanie
a) Obiekt musi posiadać miejsca noclegowe znajdujące się w budynku ogrzewanym całorocznie.
b) Obiekt musi być zlokalizowany w Poznaniu w odległości nie większej niż 1 km od Starego Miasta.
c) Na terenie obiektu musi znajdować się sala szkoleniowa oraz miejsce serowania posiłków.
d) Zakwaterowanie - w pokojach wyposażonych w łazienki (toaleta, umywalka, prysznic lub wanna): 8 pokoi 2-osobowych lub 2 pokoje 3-osobowe i 5 pokoi 2-osobowych.
e) W łazience musi znajdować się podstawowe wyposażenie do dyspozycji gości, jak: ręczniki, mydło, żel pod prysznic.
f) Kategoryzacja obiektu nie może być większa niż 3 gwiazdki.
2) Wyżywienie:
a) 2 śniadania serwowane w obiekcie (w drugim i trzecim dniu pobytu) - posiłki powinny zawierać m.in. jedno danie ciepłe (np. jajecznica, parówki), wędliny, sery, sałatki i świeże warzywa, płatki, musli, ciepłe mleko, jogurty, dżemy; pieczywo mieszane, masło, kawa, herbata, soki owocowe, woda mineralna itp.;
b) 3 obiady serwowane w obiekcie (w pierwszym, drugim i trzecim dniu pobytu) złożone z dwóch dań i deseru - zupa (min. 250 ml na osobę), drugie danie (min. 450-500 gram na osobę) - ziemniaki, ryż, kasza lub makaron, dodatek mięsny, rybny lub jarski (min. 150 gram - osoby dorosła), surówka - dwa rodzaje (łącznie min. 150 gram na osobę);
c) 1 kolacja serwowana w obiekcie (w pierwszym dniu pobytu) - m.in. jedno danie ciepłe, dania zimne - wędliny (2 rodzaje), sery (2 rodzaje), sałatki (2 rodzaje), warzywa (3 rodzaje), pieczywo mieszane, masło, woda mineralna gazowana i niegazowana - min. 0,2 l na osobę, zestaw herbat czarnych i smakowych w saszetkach, cukier, cytryna;
d) 1 kolacja na Starym Mieście w Poznaniu z rezerwacją miejsc (w drugim dniu pobytu) - kolacja w obiekcie restauracyjnym, serwowana, obejmująca przystawkę, danie ciepłe główne oraz deser. Wybór zestawu z co najmniej dwóch propozycji;
e) 3 serwisy konferencyjne w obiekcie (dwa w drugim dniu warsztatów i jeden w trzecim dniu) - zestaw herbat czarnych i smakowych w saszetkach (min. 2 saszetki na osobę), cukier, cytryna, mleko, woda mineralna gazowana i niegazowana (m.in. 0,2 l na osobę), soki owocowe 100% (min. 0,2 l na osobę), ciasto świeże (min. 2 kawałki na osobę), ciastka (mieszanka ciastek, 3 rodzaje, min. 60 g na osobę), owoce (min. 150 g na osobę);
f) 1 deser serwowany poza obiektem z rezerwacją miejsc (pierwszy dzień pobytu) - deser serwowany w kawiarni, ciastkarni bądź lodziarni, w trakcie spaceru po mieście.
Wykonawca zobowiązany jest zapewnić uczestnikom możliwość zapewnienia indywidualnej diety, np. bezglutenowej, wegetariańskiej, wegańskiej, cukrzycowej.
5. Sala szkoleniowa:
1) jedna przestronna sala szkoleniowa wyposażona w:
- stoły z krzesłami dostosowana do liczby uczestników,
- flipchart z odpowiednimi kartkami i pisakami w różnych kolorach lub tablica suchościeralna,
- w przypadku sali o dużym nasłonecznieniu w godzinach organizacji zajęć - okna z możliwością zaciemnienia,
- w przypadku sali o słabej akustyce - nagłośnienie - mikrofon bezprzewodowy,
- drzwi zabezpieczające przed hałasem z zewnątrz,
a) Nie dopuszcza się wykorzystania sal restauracyjnych, pokoi hotelowych oraz innych pomieszczeń niedostosowanych do zajęć szkoleniowych;
b) Opisana sala szkoleniowa musi być dostępna na wyłączność Zamawiającego w godzinach określonych w Ramowym harmonogramie usługi, o którym mowa w pkt 2 ppkt 8.
6. Atrakcje i wyjścia kulturalne:
1) Wykonawca zobowiązany jest zapewnić, zgodnie z Ramowym harmonogramem usługi, o którym mowa w pkt 2 ppkt 8, co najmniej:
a) organizację zwiedzania z przewodnikiem wraz z zakupem biletów Muzeum Brama Poznania (pierwszy dzień pobytu);
b) deser w kawiarni - lody bądź ciastka (pierwszy dzień pobytu);
c) kolację na Starym Mieście w Poznaniu, o której mowa w pkt 4 ppkt 2 lit. e) (drugi dzień pobytu);
d) organizację zwiedzania wraz z zakupem biletów Muzeum Rogalowe Muzeum Poznania wraz z udziałem w warsztatach (trzeci dzień pobytu).
2) W przypadku braku możliwości zapewnienia atrakcji, o których mowa w ppkt 1, z przyczyn niezależnych od Wykonawcy, w uzgodnieniu z opiekunami Wykonawca zobowiązany jest zagwarantować inne atrakcje o zbliżonym charakterze.
UWAGA: Przedmiot zamówienia musi zostać zrealizowany zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia
przy uwzględnieniu ograniczeń związanych z zasadami bezpieczeństwa dotyczącymi przeciwdziałania COVID-19
branża Edukacja, szkolenia, Turystyka, wypoczynek, hotelarstwo, sport
podbranża kursy i szkolenia inne, wycieczki i wypoczynek
kody CPV 55110000, 55300000, 60100000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Wielkopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Zachodniopomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

©Przetargimedyczne.com    O nas    Kontakt    Regulamin