RAPORTY MEDYCZNE

Jedyna taka usługa na rynku!!!

Poza informacjami o ogłoszonych i rozstrzygniętych przetargach w branży medycznej, farmaceutycznej i laboratoryjnej, Przetargimedyczne.com, jako jedyne na rynku polskim specjalizują się w przygotowywaniu profesjonalnych raportów i baz związanych z sektorem medycznym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Analizy opracowane są na podstawie zebranych informacji oraz specjalnie na Twoje życzenie pozyskanych danych.

Oszczędź czas, zleć nam przygotowanie raportu!!!

Sprawdzimy SIWZ, wyszukamy dodatkowe informacje, ustalimy wszystkich startujących i dostarczymy Ci w postaci dowolnego raportu.

Nasi analitycy, którzy są ekspertami z obsługi rynku medycznego w szybki i profesjonalny sposób przygotują dla Ciebie  następujące podsumowania i zestawienia:

 • raporty - wykazy przetargów według tematyki w plikach csv, xls i xml gotowych do wgrania do systemów zarządzania (CRM).
 • raporty z przetargów do analizy własnej (za wybrany okres czasu),
 • raporty z przetargów, rozsyłanych do poszczególnych osób w firmie w ramach IMP (Indywidualnego Monitoringu Przetargów). Przełożeni zaś mogą otrzymać zestawienie informujące ich, który pracownik, kiedy i jaki przetarg otrzymał.
 • analizę specyfikacji przetargów pod kątem występowania nazw konkretnych produktów i przedstawienie wyników analizy w raportach: w pliku doc. do każdego przetargu lub zbiorczego w xls,
 • raport branżowy z wyników przetargów;
 • raport z wyników przetargów według zadanej tematyki;
 • raport z wyników przetargów uzupełniony o pozostałe firmy startujące w przetargu i ich ofertę;
 • raport z przetargów z analizą SIWZ, połączony z informacją o zwycięzcy danego przetargu, części, zadania, pakietu (opcjonalnie z dopisaniem pozostałych firm startujących w przetargu i ich ofertą);
 • bazę zwycięzców przetargów w branży medycznej, według podbranż, tematyki, czasu;
 • bazę ogłaszających przetargi w branży medycznej, według podbranż, tematyki, czasu;
 • raporty porównawcze za wybrany okres czasu, według wybranej tematyki, firm - zwycięzców oraz ogłaszających.

Już nie musisz samodzielnie przeszukiwać dokumentacji przetargowych, by odnaleźć interesujące nazwy leków, urządzeń i środków medycznych, materiałów, gazów, preparatów, płynów, itp.

Nasi analitycy, specjalizujący się w obsłudze rynku medycznego, w szybki i profesjonalny sposób przygotują takie zestawienie w formie raportu, edytowalnej tabeli i/lub raportów dziennych, w której będą występowały tylko te postępowania przetargowe, spełniające Państwa oczekiwania, np.:

 • tylko przetargi, w których występuje dostawa gazu medycznego o nazwach: oxygenium, tlen, laparox
 • tylko przetargi, w których występuje zamówienie na: heparyny drobnocząsteczkowe, płyny infuzyjne, płyny do żywienia pozajelitowego
 • tylko przetargi, w których występują zamówienia na leki: Temozolomide, Tthambutol 0,25 X 250 tabl. Refalin 0,3 X 100 kaps.

Poszczególne kryteria, które powinny być zawarte w tabeli ustalane są indywidualnie, a każde z zestawionych postępowań może zostać uzupełnione o wynik jego rozstrzygnięcia (osobny raport).

Przykład zestawienia:


I pamiętaj:

Dzięki naszym raportom będącym szczegółową analizą wszystkich przetargów ogłaszanych w branży medycznej w danym okresie, dogłębnie poznasz sektor i występujące w nim zależności. Pozwoli Ci to na przygotowanie lepszej oferty przetargowej i zwiększenie szans na wygraną. W połaczeniu ze stałym monitoringiem przetargów, usługa ta stanowi niezwykle wysoką gwarancje sukcesu!


Nie czekaj, zamów monitoring przetargów i ich wyników,  skontaktuj się z naszym analitykiem.

Wyślij e:mail: kontakt@przetargimedyczne.com

Zadzwoń: 22 612 25 45


©Przetargimedyczne.com    O nas    Kontakt    Regulamin