Przetarg 10417852 - REALIZACJA USŁUG TRANSPORTU SANITARNEGO DLA PACJENTÓW...

   
Analizuj Zamówienie 10417852
źródło Biuletyn Zamówień Publicznych
data publikacji 2024-04-09
przedmiot ogłoszenia
REALIZACJA USŁUG TRANSPORTU SANITARNEGO DLA PACJENTÓW UCMMiT

Część 1: CZĘŚĆ Irealizacja usług transportu medycznego podstawowego karetką typu „P” dla pacjentów UCMMiT polegających na świa
dczeniu całodobowo, we wszystkie dni w tygodniu i roku usług transportu medycznego tj. średnio 23 godziny w miesiącu i średnio 600 km w miesiącu, przewóz pacjentów hospitalizowanych w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni – obejmujący odbiór pacjenta z siedziby UCMMiT w czasie maksymalnym do 40 min (chyba że w ofercie zadeklarowano krótszy czas) od momentu zlecenia (chyba, że przewóz zaplanowano w dniu wcześniejszym, wówczas przewóz pacjenta rozpoczyna się dnia i o godzinie zaplanowanej) telefonicznego oraz jego transport do miejsca określonego w dokumencie zlecenia transportu medycznego przy udziale co najmniej dwóch osób uprawnionych do wykonywania medycznych czynności ratunkowych, w tym pielęgniarki systemu lub ratownika medycznego. W przypadku, gdy żadna z ww. osób nie spełnia warunków, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami, w skład zespołu wchodzi też kierowca posiadający zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym w zakresie odpowiedniej kategorii prawa jazdy oraz spełniający inne warunki, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami.Pojazdy muszą być przeznaczone do realizacji przedmiotu zamówienia w klasie minimum Typ B. Wykonawca zobowiązany jest posiadać własną dyspozytornię, z kontaktem telefonicznym czynną całodobowo, we wszystkie dni roku, umożliwiającą przyjmowanie od Zamawiającego zleceń wyjazdów transportu sanitarnego. Pojazdy nie są do wyłącznej dyspozycji Zamawiającego.

Część 2: CZĘŚĆ IIrealizacja usług transportu sanitarnego tzw. transport karetką „T” dla pacjentów UCMMiT polegających na świadczeniu wykonywanym zgodnie z harmonogramem badań/konsultacji pacjenta od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-18.00 tj. średnio 53 godziny w miesiącu i średnio 1140 km w miesiącu, usług transportu sanitarnego - przewóz pacjentów Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni – obejmujący odbiór/przewóz pacjenta z/do domu oraz z/do siedziby UCMMiT w czasie maksymalnym do 90 min (chyba że w ofercie zadeklarowano krótszy czas, to w tym czasie) od momentu zlecenia (chyba, że przewóz zaplanowano w dniu wcześniejszym, wówczas przewóz pacjenta rozpoczyna się w dniu i o godzinie zaplanowanej) telefonicznego oraz jego transport do miejsca określonego w dokumencie zlecenia transportu sanitarnego przy udziale co najmniej 2 ratowników KPP (kwalifikowana pierwsza pomoc), w tym kierowcy posiadającego zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym w zakresie odpowiedniej kategorii prawa jazdy oraz spełniający inne warunki, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami, przy udziale lekarza dyżurnego UCMMiT, jeśli zaistnieje taka potrzeba.Pojazdy muszą być przeznaczone do realizacji przedmiotu zamówienia w klasie minimum Typ A1. Wykonawca zobowiązany jest posiadać własną dyspozytornię, z kontaktem telefonicznym, czynną od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-18.00, umożliwiającą przyjmowanie od Zamawiającego zleceń wyjazdów transportu sanitarnego. Pojazdy nie są do wyłącznej dyspozycji Zamawiającego.

Część 3: CZĘŚĆ IIIrealizacja usług transportu sanitarnego tzw. transport karetką „T1” dla pacjentów UCMMiT polegającą na świadczeniu wykonywanym zgodnie z harmonogramem badań/konsultacji pacjenta od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-07.00 i soboty-niedziele w godz.07.00-07.00 tj. średnio 4 godziny w miesiącu i średnio 110 km w miesiącu, usług transportu sanitarnego - przewóz pacjentów Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni – obejmujący odbiór/przewóz pacjenta z/do domu oraz z/do siedziby UCMMiT w czasie maksymalnym do 90 min (chyba że w ofercie zadeklarowano krótszy czas, to w tym czasie) od momentu zlecenia (chyba, że przewóz zaplanowano w dniu wcześniejszym, wówczas przewóz pacjenta rozpoczyna się w dniu i o godzinie zaplanowanej) telefonicznego oraz jego transport do miejsca określonego w dokumencie zlecenia transportu sanitarnego przy udziale co najmniej 2 ratowników KPP (kwalifikowana pierwsza pomoc), w tym kierowcy posiadającego zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym w zakresie odpowiedniej kategorii prawa jazdy oraz spełniający inne warunki, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami przy udziale lekarza dyżurnego UCMMiT, jeśli zaistnieje taka potrzeba.Pojazdy muszą być przeznaczone do realizacji przedmiotu zamówienia w klasie minimum Typ A1. Wykonawca zobowiązany jest posiadać własną dyspozytornię, z kontaktem telefonicznym czynną od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-07.00 i sobota-niedziela w godz. 07.00-07.00, umożliwiającą przyjmowanie od Zamawiającego zleceń wyjazdów transportu sanitarnego. Pojazdy nie są do wyłącznej dyspozycji Zamawiającego.

DZ.282.05.2024.TP-fn


UWAGA ZMIANA OGŁOSZENIA
Sprostowanie BZP nr: 2024/BZP 00277730/01 z dnia: 2024-04-09
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia: SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA 3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić: 4.2.2. Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 2) Przed zmianą:
CZĘŚĆ II
realizacja usług transportu sanitarnego tzw. transport karetką „T” dla pacjentów UCMMiT polegających na świadczeniu wykonywanym zgodnie z harmonogramem badań/konsultacji pacjenta od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-18.00 tj. średnio 53 godziny w miesiącu i średnio 1140 km w miesiącu, usług transportu sanitarnego - przewóz pacjentów Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni – obejmujący odbiór/przewóz pacjenta z/do domu oraz z/do siedziby UCMMiT w czasie maksymalnym do 90 min (chyba że w ofercie zadeklarowano krótszy czas, to w tym czasie) od momentu zlecenia (chyba, że przewóz zaplanowano w dniu wcześniejszym, wówczas przewóz pacjenta rozpoczyna się w dniu i o godzinie zaplanowanej) telefonicznego oraz jego transport do miejsca określonego w dokumencie zlecenia transportu sanitarnego przy udziale co najmniej 2 ratowników KPP (kwalifikowana pierwsza pomoc), w tym kierowcy posiadającego zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym w zakresie odpowiedniej kategorii prawa jazdy oraz spełniający inne warunki, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami, przy udziale lekarza dyżurnego UCMMiT, jeśli zaistnieje taka potrzeba.
Pojazdy muszą być przeznaczone do realizacji przedmiotu zamówienia w klasie minimum Typ A1. Wykonawca zobowiązany jest posiadać własną dyspozytornię, z kontaktem telefonicznym, czynną od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-18.00, umożliwiającą przyjmowanie od Zamawiającego zleceń wyjazdów transportu sanitarnego. Pojazdy nie są do wyłącznej dyspozycji Zamawiającego.
Po zmianie:
CZĘŚĆ II
realizacja usług transportu sanitarnego tzw. transport karetką „T” dla pacjentów UCMMiT polegających na świadczeniu wykonywanym zgodnie z harmonogramem badań/konsultacji pacjenta od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-18.00 tj. średnio 53 godziny w miesiącu i średnio 1140 km w miesiącu, usług transportu sanitarnego - przewóz pacjentów Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni – obejmujący odbiór/przewóz pacjenta z/do domu oraz z/do siedziby UCMMiT w czasie maksymalnym do 90 min (chyba że w ofercie zadeklarowano krótszy czas, to w tym czasie) od momentu zlecenia (chyba, że przewóz zaplanowano w dniu wcześniejszym, wówczas przewóz pacjenta rozpoczyna się w dniu i o godzinie zaplanowanej) telefonicznego oraz jego transport do miejsca określonego w dokumencie zlecenia transportu sanitarnego przy udziale co najmniej 2 ratowników KPP (kwalifikowana pierwsza pomoc), w tym kierowcy posiadającego zezwolenie na kierowanie pojazdem w zakresie odpowiedniej kategorii prawa jazdy oraz spełniający inne warunki, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami, przy udziale lekarza dyżurnego UCMMiT, jeśli zaistnieje taka potrzeba.
Pojazdy muszą być przeznaczone do realizacji przedmiotu zamówienia w klasie minimum Typ A1. Wykonawca zobowiązany jest posiadać własną dyspozytornię, z kontaktem telefonicznym, czynną od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-18.00, umożliwiającą przyjmowanie od Zamawiającego zleceń wyjazdów transportu sanitarnego. Pojazdy nie są do wyłącznej dyspozycji Zamawiającego.
3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić: 4.2.2. Krótki opis przedmiotu zamówienia (Część zamówienia nr 3) Przed zmianą:
CZĘŚĆ III
realizacja usług transportu sanitarnego tzw. transport karetką „T1” dla pacjentów UCMMiT polegającą na świadczeniu wykonywanym zgodnie z harmonogramem badań/konsultacji pacjenta od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-07.00 i soboty-niedziele w godz.07.00-07.00 tj. średnio 4 godziny w miesiącu i średnio 110 km w miesiącu, usług transportu sanitarnego - przewóz pacjentów Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni – obejmujący odbiór/przewóz pacjenta z/do domu oraz z/do siedziby UCMMiT w czasie maksymalnym do 90 min (chyba że w ofercie zadeklarowano krótszy czas, to w tym czasie) od momentu zlecenia (chyba, że przewóz zaplanowano w dniu wcześniejszym, wówczas przewóz pacjenta rozpoczyna się w dniu i o godzinie zaplanowanej) telefonicznego oraz jego transport do miejsca określonego w dokumencie zlecenia transportu sanitarnego przy udziale co najmniej 2 ratowników KPP (kwalifikowana pierwsza pomoc), w tym kierowcy posiadającego zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym w zakresie odpowiedniej kategorii prawa jazdy oraz spełniający inne warunki, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami przy udziale lekarza dyżurnego UCMMiT, jeśli zaistnieje taka potrzeba.
Pojazdy muszą być przeznaczone do realizacji przedmiotu zamówienia w klasie minimum Typ A1. Wykonawca zobowiązany jest posiadać własną dyspozytornię, z kontaktem telefonicznym czynną od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-07.00 i sobota-niedziela w godz. 07.00-07.00, umożliwiającą przyjmowanie od Zamawiającego zleceń wyjazdów transportu sanitarnego. Pojazdy nie są do wyłącznej dyspozycji Zamawiającego.
Po zmianie:
CZĘŚĆ III
realizacja usług transportu sanitarnego tzw. transport karetką „T1” dla pacjentów UCMMiT polegającą na świadczeniu wykonywanym zgodnie z harmonogramem badań/konsultacji pacjenta od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-07.00 i soboty-niedziele w godz.07.00-07.00 tj. średnio 4 godziny w miesiącu i średnio 110 km w miesiącu, usług transportu sanitarnego - przewóz pacjentów Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni – obejmujący odbiór/przewóz pacjenta z/do domu oraz z/do siedziby UCMMiT w czasie maksymalnym do 90 min (chyba że w ofercie zadeklarowano krótszy czas, to w tym czasie) od momentu zlecenia (chyba, że przewóz zaplanowano w dniu wcześniejszym, wówczas przewóz pacjenta rozpoczyna się w dniu i o godzinie zaplanowanej) telefonicznego oraz jego transport do miejsca określonego w dokumencie zlecenia transportu sanitarnego przy udziale co najmniej 2 ratowników KPP (kwalifikowana pierwsza pomoc), w tym kierowcy posiadającego zezwolenie na kierowanie pojazdem w zakresie odpowiedniej kategorii prawa jazdy oraz spełniający inne warunki, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami przy udziale lekarza dyżurnego UCMMiT, jeśli zaistnieje taka potrzeba.
Pojazdy muszą być przeznaczone do realizacji przedmiotu zamówienia w klasie minimum Typ A1. Wykonawca zobowiązany jest posiadać własną dyspozytornię, z kontaktem telefonicznym czynną od poniedziałku do piątku w godz. 18.00-07.00 i sobota-niedziela w godz. 07.00-07.00, umożliwiającą przyjmowanie od Zamawiającego zleceń wyjazdów transportu sanitarnego. Pojazdy nie są do wyłącznej dyspozycji Zamawiającego.
3.4.) Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia: SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW 3.4.1.) Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić: 5.4. Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą:
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej
a) skierują do realizacji zamówienia publicznego co najmniej:
część I
trzy zespoły osób uprawnione do wykonywania medycznych czynności ratunkowych, składające się z :
• pielęgniarki systemu lub ratownika medycznego,
• w przypadku, gdy żadna z ww. osób nie spełnia warunków, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. o kierujących pojazdami (j.t. Dz. U. z 2023r. poz. 622, 1123, ze zm.) w skład zespołu wchodzi też kierowca posiadający zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym w zakresie odpowiedniej kategorii prawa jazdy oraz spełniający inne warunki, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami
część II
dwa zespoły osób uprawnione do wykonywania medycznych czynności ratunkowych, składające się z:
• 2 ratowników KPP (kwalifikowana pierwsza pomoc),
w przypadku, gdy żadna z ww. osób nie spełnia warunków, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. o kierujących pojazdami (j.t. Dz. U. z 2023r. poz. 622, 1123 ze zm.) w skład zespołu wchodzi też kierowca posiadający zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym w zakresie odpowiedniej kategorii prawa jazdy oraz spełniający inne warunki, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami
część III
dwa zespoły osób uprawnione do wykonywania medycznych czynności ratunkowych, składające się z:
• 2 ratowników KPP (kwalifikowana pierwsza pomoc),
w przypadku, gdy żadna z ww. osób nie spełnia warunków, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. o kierujących pojazdami (j.t. Dz. U. z 2023r. poz. 622, 1123 ze zm.) w skład zespołu wchodzi też kierowca posiadający zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym w zakresie odpowiedniej kategorii prawa jazdy oraz spełniający inne warunki, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami
Wymagany warunek może być spełniony łącznie przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
W przypadku składania oferty na więcej niż jedną cześć warunki muszą być spełnione podwójnie lub potrójnie.
oraz
b) dysponują co najmniej:

część I
min. 2 środkami transportu, przystosowanymi do transportu sanitarnego
część II
min. 2 środkami transportu, przystosowanymi do transportu sanitarnego
część III
min. 2 środkami transportu, przystosowanymi do transportu sanitarnego
z odpowiednim, sprawnym, serwisowanym na bieżąco wyposażeniem, a w szczególności:
a) wyposażenie, które służy do przenoszenia pacjenta – np. nosze, stabilizatory, krzesło kardiologiczne, płachta, deska ortopedyczna;
b) wyposażenia wentylujące chorego – np. tlen medyczny, butle tlenowe, maski do tlenoterapii, respirator, worki samorozprężalne;
c) wyposażenie unieruchamiające chorego podczas transportu medycznego – np. stabilizatory, zestawy służące do unieruchamiania złamań;
d) sprzęt do diagnostyki – np. pulsoksymetr, stetoskopy, urządzenia do pomiaru glukozy we krwi, monitor EKG;
e) wyposażenie do infuzji – np. wenflony, igły, cewniki, odpowiednia strzykawka automatyczna;
f) sprzęt używany w sytuacjach nagłych – np. zestaw PACS i PARS, defibrylator;
g) wyposażenia do bandażowania i pielęgnacji chorego – np. materiały opatrunkowe, koce izolacyjne,
Wymagany warunek może być spełniony łącznie przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
W przypadku składania oferty na więcej niż jedną cześć warunki muszą być spełnione podwójnie lub potrójnie.
Po zmianie:
1. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej
a) skierują do realizacji zamówienia publicznego co najmniej:
część I
trzy zespoły osób uprawnione do wykonywania medycznych czynności ratunkowych, składające się z :
• pielęgniarki systemu lub ratownika medycznego,
• w przypadku, gdy żadna z ww. osób nie spełnia warunków, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. o kierujących pojazdami (j.t. Dz. U. z 2023r. poz. 622, 1123, ze zm.) w skład zespołu wchodzi też kierowca posiadający zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym w zakresie odpowiedniej kategorii prawa jazdy oraz spełniający inne warunki, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami
część II
dwa zespoły osób uprawnione do wykonywania medycznych czynności ratunkowych, składające się z:
• 2 ratowników KPP (kwalifikowana pierwsza pomoc),
w przypadku, gdy żadna z ww. osób nie spełnia warunków, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. o kierujących pojazdami (j.t. Dz. U. z 2023r. poz. 622, 1123 ze zm.) w skład zespołu wchodzi też kierowca posiadający zezwolenie na kierowanie pojazdem w zakresie odpowiedniej kategorii prawa jazdy oraz spełniający inne warunki, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami
część III
dwa zespoły osób uprawnione do wykonywania medycznych czynności ratunkowych, składające się z:
• 2 ratowników KPP (kwalifikowana pierwsza pomoc),
w przypadku, gdy żadna z ww. osób nie spełnia warunków, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011r. o kierujących pojazdami (j.t. Dz. U. z 2023r. poz. 622, 1123 ze zm.) w skład zespołu wchodzi też kierowca posiadający zezwolenie na kierowanie pojazdem w zakresie odpowiedniej kategorii prawa jazdy oraz spełniający inne warunki, o których mowa w art. 106 ust. 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. o kierujących pojazdami
Wymagany warunek może być spełniony łącznie przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
W przypadku składania oferty na więcej niż jedną cześć warunki muszą być spełnione podwójnie lub potrójnie.
oraz
b) dysponują co najmniej:

część I
min. 2 środkami transportu, przystosowanymi do transportu sanitarnego
część II
min. 2 środkami transportu, przystosowanymi do transportu sanitarnego
część III
min. 2 środkami transportu, przystosowanymi do transportu sanitarnego
z odpowiednim, sprawnym, serwisowanym na bieżąco wyposażeniem, a w szczególności:
a) wyposażenie, które służy do przenoszenia pacjenta – np. nosze, stabilizatory, krzesło kardiologiczne, płachta, deska ortopedyczna;
b) wyposażenia wentylujące chorego – np. tlen medyczny, butle tlenowe, maski do tlenoterapii, respirator, worki samorozprężalne;
c) wyposażenie unieruchamiające chorego podczas transportu medycznego – np. stabilizatory, zestawy służące do unieruchamiania złamań;
d) sprzęt do diagnostyki – np. pulsoksymetr, stetoskopy, urządzenia do pomiaru glukozy we krwi, monitor EKG;
e) wyposażenie do infuzji – np. wenflony, igły, cewniki, odpowiednia strzykawka automatyczna;
f) sprzęt używany w sytuacjach nagłych – np. zestaw PACS i PARS, defibrylator;
g) wyposażenia do bandażowania i pielęgnacji chorego – np. materiały opatrunkowe, koce izolacyjne,
Wymagany warunek może być spełniony łącznie przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia.
W przypadku składania oferty na więcej niż jedną cześć warunki muszą być spełnione podwójnie lub potrójnie.
branża Medyczna
podbranża przewóz medyczny
kody CPV 60130000
forma tryb podstawowy
typ ogłoszenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

©Przetargimedyczne.com    O nas    Kontakt    Regulamin