Przetarg 7250192 - Sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych do lokalizacji...

   
Analizuj wykonawcę Zamówienie 7250192 (zakończone)
źródło Biuletyn Unijnych Zamówień Publicznych (TED)
data publikacji 2019-12-23
przedmiot ogłoszenia
Sukcesywne dostawy środków dezynfekcyjnych do lokalizacji w Wejherowie Numer referencyjny: D25C/251/N/32-61rj/19
Preparat do de
zynfekcji powierzchni dużych i sprzętu szpitalnegoSukcesywne dostawy preparatów do dezynfekcji powierzchni dużych i sprzętu szpitalnego w łącznej ilości 46 000 litrów roztworu roboczego, przez okres 12 miesięcy, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SIWZ.
Preparat do dezynfekcji powierzchni dużych i sprzętu szpitalnegoSukcesywne dostawy preparatów do dezynfekcji powierzchni dużych i sprzętu szpitalnego w łącznej ilości 120 000 litrów roztworu roboczego, przez okres 12 miesięcy, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SIWZ.
Preparat do dezynfekcji powierzchni zanieczyszczonych substancjami organicznymi i sprzętu szpitalnego oraz urządzeń sanitarnychSukcesywne dostawy preparatów do dezynfekcji powierzchni zanieczyszczonych substancjami organicznymi i sprzętu szpitalnego oraz urządzeń sanitarnych w łącznej ilości 33 000 litrów roztworu roboczego, przez okres 12 miesięcy, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SIWZ.
Preparaty do dezynfekcji powierzchni małych i sprzętu szpitalnegoSukcesywne dostawy preparatów do dezynfekcji powierzchni małych i sprzętu szpitalnego różnego rodzaju w łącznej ilości 1 980 litrów/sztuk, przez okres 12 miesięcy, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SIWZ.
Chusteczki do dezynfekcji powierzchni małych i sprzętu szpitalnegoSukcesywne dostawy chusteczek do dezynfekcji powierzchni małych i sprzętu szpitalnego różnego rodzaju w łącznej ilości 411 400 sztuk, przez okres 12 miesięcy, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SIWZ.
Chusteczki sporobójcze do dezynfekcji powierzchni małych i sprzętu szpitalnegoSukcesywne dostawy chusteczek sporobójczych do dezynfekcji powierzchni małych i sprzętu szpitalnego w łącznej ilości 69 750 sztuk, przez okres 12 miesięcy, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SIWZ.
Preparat sporobójczy do dezynfekcji powierzchni i sprzętu szpitalnegoSukcesywne dostawy preparatów sporobójczych do dezynfekcji powierzchni i sprzętu szpitalnego w łącznej ilości 26 kilogramów, przez okres 12 miesięcy, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SIWZ.
Preparat do dezynfekcji narzędzi, sprzętu medycznego i innych wyrobów medycznychSukcesywne dostawy preparatów do dezynfekcji narzędzi, sprzętu medycznego i innych wyrobów medycznych w łącznej ilości 24 000 litrów roztworu roboczego, przez okres 12 miesięcy, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SIWZ.
Preparat do dezynfekcji narzędzi, sprzętu medycznego i innych wyrobów medycznychSukcesywne dostawy preparatów do dezynfekcji narzędzi, sprzętu medycznego i innych wyrobów medycznych w łącznej ilości 450 opakowań handlowych, przez okres 12 miesięcy, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SIWZ.
Preparat do dezynfekcji narzędzi, sprzętu medycznego i innych wyrobów medycznychSukcesywne dostawy preparatów do dezynfekcji narzędzi, sprzętu medycznego i innych wyrobów medycznych w łącznej ilości 360 opakowań handlowych, przez okres 12 miesięcy, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SIWZ.
Preparaty do dezynfekcji narzędzi, sprzętu medycznego i innych wyrobów medycznychSukcesywne dostawy preparatów do dezynfekcji narzędzi, sprzętu medycznego i innych wyrobów medycznych różnego rodzaju w łącznej ilości 106 400 litrów roztworu roboczego, przez okres 12 miesięcy, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SIWZ.
Preparat do dezynfekcji sprzętu medycznego i innych wyrobów medycznychSukcesywne dostawy preparatów do dezynfekcji sprzętu medycznego i innych wyrobów medycznych w łącznej ilości 100 litrów, przez okres 12 miesięcy, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SIWZ.
Preparat do dezynfekcji endoskopów elastycznych w myjni produkcji firmy: CHOYANG MEDICAL, model: CYW-100 NSukcesywne dostawy preparatów do dezynfekcji endoskopów elastycznych w myjni produkcji firmy: CHOYANG MEDICAL, model: CYW-100 N w łącznej ilości 410 litrów, przez okres 12 miesięcy, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SIWZ.
Preparaty do dezynfekcji endoskopów elastycznych w myjni produkcji firmy: OLYMPUS, model: MINI ETD2, ETD3Sukcesywne dostawy preparatów do dezynfekcji endoskopów elastycznych w myjni produkcji firmy: OLYMPUS, model: MINI ETD2, ETD3 różnego rodzaju w łącznej ilości 410 litrów koncentratu, przez okres 12 miesięcy, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SIWZ.
Preparat do dezynfekcji utensyliów szpitalnych w myjni produkcji firmy: KEN, model: 731Sukcesywne dostawy preparatów do dezynfekcji utensyliów szpitalnych w myjni produkcji firmy: KEN, model: 731 w łącznej ilości 100 litrów, przez okres 12 miesięcy, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SIWZ.
Preparat do dezynfekcji i mycia narzędzi, endoskopów i innych wyrobów medycznychSukcesywne dostawy preparatów do dezynfekcji i mycia narzędzi, endoskopów i innych wyrobów medycznych w łącznej ilości 50 litrów, przez okres 12 miesięcy, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SIWZ.
Środek pielęgnacyjny w areozolu do narzędzi chirurgicznychSukcesywne dostawy środków pielęgnacyjnych w aerozolu do narzędzi chirurgicznych w łącznej ilości 120 opakowań handlowych, przez okres 12 miesięcy, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SIWZ.
Środki do procesu mechanicznego mycia narzędzi chirurgicznych w myjni dezynfektor produkcji firmy: GETINGE, model: 46-5Sukcesywne dostawy środków do procesu mechanicznego mycia narzędzi chirurgicznych w myjni dezynfektor produkcji firmy: GETINGE, model: 46-5 w łącznej ilości 540 litrów, przez okres 12 miesięcy, szczegółowo określonych w załączniku nr 2 do SIWZ.
branża Kosmetyki, środki czystości, Medyczna
podbranża środki czystości, kosmetyki i artykuły higieniczne, materiały medyczne
kody CPV 33631600
forma przetarg nieograniczony
typ ogłoszenia dostawy
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Pomorskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Pomorskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

©Przetargimedyczne.com    O nas    Kontakt    Regulamin