Zlecenie 7515185 - Udostępnienie personelu, pomieszczeń i infrastruktury...

   
Zamówienie 7515185 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2020-06-03
przedmiot zlecenia
Udostępnienie personelu, pomieszczeń i infrastruktury szpitalnej przeznaczonej dla pacjentów leczących się z powodu udaru mó
zgu – jako miejsca do prowadzenia obserwacji klinicznych oraz opieki nad pacjentami w zakresie i czasie realizacji projektu.

Przedmiotem zamówienia jest udostępnienie i utrzymanie pomieszczeń i infrastruktury szpitalnej przeznaczonej dla pacjentów leczących się z powodu udaru mózgu – jako miejsca do prowadzenia obserwacji klinicznych oraz opieki nad pacjentami w zakresie i czasie realizacji projektu.
Zamawiający w momencie podpisywania umowy będzie wpisany do rejestru podmiotów prowadzących działalność leczniczą oraz będzie zatrudniać profesjonalny personel lekarski oraz fizjoterapeutów do przeprowadzenia obserwacji klinicznych. Ewentualnie zatrudnione osoby będą posiadać indywidualne praktyki lekarskie lub praktyk zawodowych fizjoterapeutów. Cel zamówienia Opracowanie kompleksowego rozwiązania terapeutycznego z wykorzystaniem innowacyjnych metod wsparcia skierowanego do osób zagrożonych skutkami długotrwałego unieruchomienia. Jest to projekt, który potrwa dwa lata a udział w nim wziąć ma 40 chorych. Obserwacje kliniczne są niezbędnym elementem tego projektu. Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest udostępnienie i utrzymanie pomieszczeń i infrastruktury szpitalnej przeznaczonej dla pacjentów leczących się z powodu udaru mózgu – jako miejsca do prowadzenia obserwacji klinicznych oraz opieki nad pacjentami w zakresie i czasie realizacji projektu.
Zamawiający w momencie podpisywania umowy będzie wpisany do rejestru podmiotów prowadzących działalność leczniczą oraz będzie zatrudniać profesjonalny personel lekarski oraz fizjoterapeutów do przeprowadzenia obserwacji klinicznych. Ewentualnie zatrudnione osoby będą posiadać indywidualne praktyki lekarskie lub praktyk zawodowych fizjoterapeutów.
branża Medyczna
podbranża usługi medyczne
kody CPV 85111000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Dolnośląskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Wielkopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

©Przetargimedyczne.com    O nas    Kontakt    Regulamin