Zlecenie 7143854 - Zapytanie ofertowe nr 7/2019 dotyczące wyboru wykonawcy na...

   
Analizuj Zamówienie 7143854 (zakończone)
źródło Internet
data publikacji 2019-11-07
przedmiot zlecenia
Zapytanie ofertowe nr 7/2019 dotyczące wyboru wykonawcy na wykonanie usługi konsultacji z lekarzem specjalistą w ramach projekt
u Zdrowa Aorta – Wielkopolski program zwiększenia aktywności zawodowej poprzez badania przesiewowe w obszarze tętniaka aorty brzusznej

Przedmiotem zamówienia jest konsultacja lekarza specjalisty; chirurga naczyniowego lub angiologia lub kardiologa lub kardiochirurga lub radiologa, dla pacjenta z wykrytym tętniakiem oraz wykonanym badaniem angiografia w rezonansie – 800 szt., świadczona w Poznaniu.
W zakres zadań lekarza specjalisty będzie wchodzić podsumowanie badania oraz przygotowanie listu z wytycznymi do lekarza POZ o stanie zdrowia chorego oraz sugestie dotyczące dalszego postępowania.
Usługa będzie świadczona w sposób ciągły przez 36 miesięcy lub do wyczerpania liczby przeprowadzonych konsultacji, zgodnie z harmonogramem ustalonym z Zamawiającym. Cel zamówienia Celem zamówienia jest wybór wykonawcy na usługi konsultacji lekarza specjalisty; chirurga naczyniowego lub angiologia lub kardiologa lub kardiochirurga lub radiologa, dla pacjenta z wykrytym tętniakiem oraz wykonanym badaniem angiografia w rezonansie – 800 szt., świadczone w Poznaniu. Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest konsultacja lekarza specjalisty; chirurga naczyniowego lub angiologia lub kardiologa lub kardiochirurga lub radiologa, dla pacjenta z wykrytym tętniakiem oraz wykonanym badaniem angiografia w rezonansie – 800 szt., świadczona w Poznaniu.
W zakres zadań lekarza specjalisty będzie wchodzić podsumowanie badania oraz przygotowanie listu z wytycznymi do lekarza POZ o stanie zdrowia chorego oraz sugestie dotyczące dalszego postępowania.
Usługa będzie świadczona w sposób ciągły przez 36 miesięcy lub do wyczerpania liczby przeprowadzonych konsultacji, zgodnie z harmonogramem ustalonym z Zamawiającym.
branża Medyczna
podbranża usługi medyczne
kody CPV 85100000
forma zapytanie ofertowe
typ zlecenia usługi, wykonanie
kraj realizacji Polska
województwo realizacji Wielkopolskie
kraj organizatora Polska
województwo organizatora Wielkopolskie

Zamieszczone dane to tylko fragment informacji – aby uzyskać dostęp aktywuj darmowy test lub zaloguj się

©Przetargimedyczne.com    O nas    Kontakt    Regulamin